Jej porady są regularnie prezentowane w The Today Show, Dr.

Jej porady są regularnie prezentowane w The Today Show, Dr.

Jej porady są regularnie prezentowane w The Today Show, Dr.

Ale co, jeśli powiem ci, że jest inny sposób? Istnieje sposób, aby ułatwić sobie trudne ćwiczenia (takie jak burpee) i rutyny fitness. Czy byłbyś gotów spróbować?

Dobrze! Myślałem, że możesz.

Zwolnij swoje burpee

Pierwszą rzeczą, którą zwykle muszę przekonać nowego klienta fitness, jest spowolnienie.

Często odnosimy się do zbyt szybkiego tempa jako „wygodnie niewygodnego”. To tempo, które daje nam poczucie dobrego treningu, ponieważ powoduje cierpienie. Jednak jest to również coś, co możemy zrobić, ponieważ cierpienie nie jest nie do zniesienia. Ale jest kilka problemów z tym tempem.

oszukuje cię, że otrzymujesz większe korzyści niż to, jeśli spowolniłeś intensywność, nie jest najlepszym sposobem na zmaksymalizowanie czasu kondycji, to nie jest zabawne ( Przynajmniej nie na początku), chyba że jesteś masochistą, prowadzi to do kontuzji i wypalenia

spójrzmy na różnicę między chodzeniem energicznym (nie moseyem) a bieganiem w wygodnie niewygodnym tempie (nie sprintem wszechstronnym).

Możesz wybrać się na energiczny spacer bez zmiany ubrań

Jeśli obserwujesz, jak ktoś robi burpee (lub bierze udział w treningu obozu, który je obejmuje), możesz założyć, że to ćwiczenie dotyczy prędkości. Często dlatego, że jesteśmy bardziej skupieni na wykonywaniu naszego treningu niż na czerpaniu z niego największej korzyści. Kolejnym czynnikiem jest amrap.

Piszesz ten numer na tablicy na siłowni, publikujesz go w mediach społecznościowych i cicho obliczasz, czy zasługujesz na klon-mocha-frappe-łańcuch, czy nie.

AMRAP oznacza „jak najwięcej powtórzeń” w danym czasie. Na przykład w niektórych treningach CrossFit ustawiasz licznik (powiedzmy przez trzy minuty) i otrzymujesz zestaw ćwiczeń, takich jak 10 pompek, 10 podciągnięć i 10 przysiadów. Po uruchomieniu czasu powtarzasz tę sekwencję tyle razy, jak to możliwe, dopóki nie upłynie. Następnie piszesz ten numer na tablicy na siłowni, zamieszczasz go w mediach społecznościowych i cicho obliczasz, czy zasługujesz na klon-mocha-frappe-latte, czy nie.

Teraz nie zrozumcie mnie źle, Wykonanie treningów AMRAP z pewnością może ci rzucić wyzwanie i pomóc w śledzeniu postępu sprawności z czasem. Ale nie jest to świetny sposób na podejście do twoich treningów jako codziennej taktyki, a na pewno nie jest to dla początkujących.

Zwolnij. Skoncentruj się na ruchach twoich ćwiczeń. Wykonuj je w tempie odpowiedniego do poziomu sprawności i mobilności. Nie tylko będziesz cieszyć się treningiem, ale zapewni większy wzrost fitness. A kiedy ochronisz się przed zbyt dużym problemem, zbyt wcześnie, będziesz bardziej prawdopodobne, że będziesz cieszyć się treningami i pozostaniesz w programie fitness.

Załóż ruchy Burpee

Jeden z moich odcinków jakiś czas temu nazywał się 8 kroków do robienia burpee. W towarzyszącym filmie pokazałem ci, jak wziąć każdy z ruchów komponentów, które tworzą burpee i opanować go.

W tym artykule spojrzeliśmy na każdy krok w burpee jako własny dyskretny ruch . Podobnie jak spożywanie przysłowiowego słonia (jeden kęs na raz), zasugerowałem również, abyś unikał prób nauczenia się wszystkich kroków, aby naraz zrobić burpee. Niektóre kroki mogą potrwać dłużej niż inne. Aby być bezpiecznym i inteligentnym, zachęcam do skupienia się na każdym ruchu, ćwiczenia go i doskonalenia przed przejściem do następnego, nawet jeśli zajmuje to tygodnie.

Ten sam pomysł można zastosować Każde ćwiczenie, nawet nasz dobry przyjaciel biegnie. Prawda jest taka, że ​​bieganie było czymś, do czego ludzie urodzili się (dzięki Bruce Springsteen). Ale straciliśmy to urodziny jakiś czas temu, kiedy koncentrowaliśmy się na naszym życiu, siedząc na krzesłach, a nie polując na polowanie, gromadzenie się, uprawy i w inny sposób pracując, aby pozostać przy życiu. W dzisiejszych czasach musimy zastosować to samo podejście „zepsuć” do biegania.

Zanim regularnie staramy się uruchomić, musimy stworzyć elastyczność w naszych biodrach, aby nasze nogi będą szłykać za sobą nas. Musimy zbudować wiosnę i siłę w naszych cieląt. Musimy podnieść słabości w naszych mięśniach pośladkowych i rdzeniu. Często musimy zwiększyć mobilność w naszych kostkach … i tak dalej. Pomijanie tych kroków jest dokładnie powodem, dla którego, według Yale Medicine, ponad 50% biegaczy doznaje rannych każdego roku.

Zmodyfikuj ruch burpee

Nie wszystkie ciała są równe, a to jest Jeszcze bardziej widoczne w gdzie kupić pleasure duo miarę starzenia się. Niektórzy z nas rodzą się z zewnętrznie obróconymi biodrami, niektórzy z nas rodzą się z oryginalnym valgum (pukanie kolan) lub w tworzeniu studiów (gołębi). Większość z nas doświadcza jakiejś fizycznej niepowodzenia w naszym dorosłym życiu, ale to nie znaczy, że musimy wyrzucić pomysł, aby kiedykolwiek wykonać określony ruch ponownie. Często jest to kwestia identyfikacji ograniczenia i pracy z nim, a nie unikanie go.

Nie wszystkie ciała są równe, a to jeszcze bardziej widoczne w miarę starzenia się.

Powiedzmy, że

powiedzmy , Podobnie jak ja, miałeś wypadek grając w hokeja i złamałeś nadgarstek, a także zebrał chrząstkę (wymagającą naprawy chirurgicznej) w wieku 30 lat. W miarę zbliżania się do 50 roku życia nadgarstek może nie być tak zadowolony, aby wspierać twoją wagę w nieco balistyczny sposób wymagany dla tradycyjnego burpee. Nie ma problemu!

Oprócz upewnienia się, że wykonuję swoje ćwiczenia zalecane przez fizjoterapeutę, aby mój nadgarstek był silny i elastyczny, mogę robić ochronne rzeczy, takie jak sadzenie pięści na macie (zamiast palm), aby zachować mój nadgarstek prosto i w kolejce z moim przedramieniem. Mogę również użyć platformy, aby podnieść ręce z ziemi, co skutecznie zmniejsza ciężar wspierany przez mój nadgarstek. Albo mogę zrobić wszystkie trzy.

Modyfikacje nie są oszustwem i nie wskazują, że jesteś słaby lub wmpy.

To, że nie możesz zrobić burpee, który będzie Wygraj nagrody w CrossFit Games, nie oznacza, że ​​musisz porzucić ruch na zawsze. Modyfikacje są inteligentne i pokazują, że masz ziarnistość, kreatywność i determinację. Te cechy będą ci dobrze służyć, gdy będziesz iść naprzód przez życie!

powolne, metodyczne i zmodyfikowane

Mam nadzieję, że zobaczysz, że zastosowanie tych modalności i myślenia do przerażającego burpee może naprawdę pomóc Uczysz się ich kochać … a przynajmniej tolerujesz. Wyobraź sobie, jak się poczujesz, kiedy nauczysz się doceniać ćwiczenia, które większość ludzi nienawidzi!

Mam również nadzieję, że pokazałem ci, że rozszerzenie tych pomysłów na inne obszary twojego życia fitness może otworzyć cały świat Możliwości ćwiczeń, które mogłeś pomyśleć, zostały zamknięte. Zwolnij, rozbij ćwiczenia na ruchy, które doskonały, przed przejściem, i dokonaj modyfikacji, kiedy trzeba. Masz to!

Wszystkie treści są tutaj tylko do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Brock Armstrong Get-Fit Guy

Brock Armstrong był gospodarzem podcastu Get-Fit Guy w latach 2017–2021. Jest certyfikowanym liderem fitness grupy AFLCA z wyznaczeniem przenośnego sprzętu sprzętu , Trener NCCP i CAC Triathlon oraz Certified Run Trener. Jest także członkiem Rady Doradców w Primal Health Coach Institute i gościnnym członkiem wydziału Instytutu potencjalnego.

Śledź Facebook LinkedIn Pinterest Subskrybuj do Get -Fit Guy Podcast Spotify Google Stitcher

Możesz uzyskać wszystkie składniki odżywcze – i kalorie – potrzebujesz mniej niż 5 USD dziennie. Diva Nutrition pokazuje, jak z tą listą 10 zdrowych i przyjaznych portfeli żywności.

autor: Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 16 sierpnia 2017 4-minutowy Readepisode #331 Play Pause Posłuchaj 10 najbardziej pożywnych produktów spożywczych za pieniądze, które obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, skorzystaj z Google Chrome lub Firefox.

Jeśli próbujesz zjeść zdrową dietę przy ograniczonym budżecie, szybko napotkasz dylemat: najtańsze źródła kalorii – Menu dolara, ktoś? – Nie są dla ciebie strasznie dobre. Jednocześnie niektóre z najbardziej gęstości składników odżywczych-takie jak warzywa-są bardzo niskie w kaloriach.

Zobacz także: gęstość składników odżywczych vs. gęstość energii

dla tych, które z tymi z tymi z tymi z tymi Ograniczony budżet żywności, często wydaje się, że musisz wybierać między uzyskaniem wystarczającej ilości składników odżywczych a uzyskaniem wystarczającej ilości kalorii. Nie masz. Jak pokażę, możliwe jest opracowanie diety kompletnej i zrównoważonej odżywczej za mniej niż 5 USD dziennie.

10 najbardziej pożywnych pokarmów za pieniądze

Oto 10 pożywnych, ale niedrogich pokarmów, które można mieszać i dopasować, aby przygotować zdrową dietę, a także infografikę, która pomoże Ci zapamiętać . Ceny pochodzą z mojego lokalnego sklepu spożywczego i chociaż możesz zaoszczędzić pieniądze, kupując duże tomy, ceny te dotyczą regularnych rozmiarów … chociaż skorzystałem z oszczędności na ogólnych markach.

Masło orzechowe masło orzechowe

Masło orzechowe jest dobrym źródłem białka i witaminy E, a przy około 12 centów porcji jest również prawdziwą okazją. Możesz rozprzestrzeniać go na toast na śniadanie, zanurzyć w nim marchewkę lub jabłka na przekąskę lub, jeśli jesteś trochę bardziej bystry w kuchni, użyj go, aby stworzyć sos w stylu azjatyckim na warzywa i makaron.

Zobacz także: alergia na orzeszki ziemne?

Chleb pełnoziarnisty

Chociaż można myśleć o chlebie jako węglowodan, 2 plastry chleba pełnoziarnistego mają tyle białka, jak serwowanie masła orzechowego, czyniąc to PB & amp; j prawdziwą potęgę białka. Przy około. Kompletnego białka nie można zrobić znacznie lepiej niż niesamowite, jadalne jajko – około 16 centów za sztukę. Możesz je wspinać na obiad, twardo zamagaj na przekąskę lub użyć ich jako podstawy do szybkiej i pożywnej kolacji.

Jeśli masz kopię mojej książki, tajemnice zdrowej diety, Wypróbuj przepis na warzywa Frittata na stronie 200. Jest to nie tylko jedna z moich ulubionych kolacji, ale także zużywa resztki warzyw – a unikanie odpadów żywności to kolejny świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Zobacz także: 9 Wskazówki dotyczące zmniejszania odpadów żywnościowych

tuńczyka tuńczyka w puszkach jest kolejnym świetnym źródłem białka, ale z dodatkowym bonusem: tłuszcze omega-3. Możesz zrobić sałatkę z tuńczyka na lunch lub zapiekankę z makaronem tuńczyka na obiad. Porcja kosztuje zaledwie 45 centów.

Zobacz także: Jaki jest najzdrowszy rodzaj tuńczyka?

makaron

Przy około 7 gramach na porcję makaron jest kolejnym niedocenianym źródłem białka. Jest to również podstawa nieskończonej różnorodności niedrogich i satysfakcjonujących posiłków, od tradycyjnego makaronu z czerwonym sosem i wspomnianej zapieknicy z makaronem tuńczyka po wypełnioną warzywną zupą minestronową. Co najlepsze, zapłacisz zaledwie 12 centów za porcję.

Zobacz także: Jak podgrzać resztki makaronu

Strony

12Next ›Ostatnie»

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest certyfikowanym licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Diva żywieniowe opowiada o cztery sposoby, w jakie „kalorie możliwości” sabotują twoją dietę.

autor: Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 16 października 2012 4-minutowy czytania nr 209 zabawę Pause Słuchaj niebezpieczeństw związanych z nieplanowanym jedzeniem, które obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, skorzystaj z Google Chrome lub Firefox.

Dzisiaj chcę podzielić się z wami kilkoma przemyśleniami na temat nieplanowanego jedzenia, nawykiem, który, jeśli pozostanie niezaznaczony, może naprawdę siać spustoszenie na zdrowej diecie ..

Co to jest nieplanowane jedzenie?

Cóż, jest teraz 14.00 i nie mam pojęcia, co jem dziś wieczorem. Ale planuję zjeść obiad. Wiem, że zrobię coś, używając niektórych warzyw, które wybrałem na rynku rolników w ten weekend. To nie jest nieplanowane jedzenie. Z drugiej strony

, zanim usiadłem, aby napisać ten odcinek, poszedłem do kuchni, aby zrobić filiżankę herbaty. Kiedy czekałem, aż woda się zagotuje, zauważyłem, że szarlotka pozostała z ostatniej kolacji na blacie i skubałem pół kawałka. Nie poszedłem do kuchni, żeby coś zjeść. Ale kiedy zobaczyłem ciasto, złapałem widelec i wślizgnąłem się. To było nieplanowane jedzenie.

Oto kilka przykładów nieplanowanego jedzenia. Czy któryś z tych brzmi znajomo?

Chodzisz do centrum handlowego, aby kupić buty i chodzić obok Food Court. Zanim się zorientujesz, masz w dłoni gigantyczną bułkę cynamonową.

Idziesz do biura współpracowników, aby porozmawiać z nią i nawet nie myśląc o tym, sięgnij po kawałek cukierków na Halloween z dyni ceramicznej, która siedzi na rogu jej biurka.

Sprzątasz z obiadu i jedzisz dodatkowe tłuczone ziemniaki zamiast je odłożyć.

Zobacz także: Dlaczego Francuzi nie dostają tłuszczu

niebezpieczeństwa związane z nieplanowanym jedzeniem

tego rodzaju jedzenie jest problematyczne z wielu powodów:

Nieplanowane jedzenie rzadko jest motywowane głodem. W końcu, jak głodny możesz być podczas sprzątania z obiadu? Po prostu zjadłeś!

Nie wybierasz konkretnego jedzenia, ponieważ jest to pożywne – a nawet dlatego, że szczególnie lubisz to jedzenie – ale dlatego, że jest to przed tobą. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jedzenie, które po prostu jest przed tobą, jest rzadko tak samo pożywne – lub pyszne – jak posiłki lub przekąski, które mają miejsce celowo.

Częściej koncentrujesz się na innych rzeczach, gdy zakochujesz się w tych „kalorii możliwości” i nie zwracasz uwagi na to, co jesz. Ledwo tego smakujesz. Jaki jest sens jedzenia potraw, którego szczególnie nie chcesz, a nawet nie jesteś świadomy konsumowania? Zobacz także: Dlaczego przejadamy się

Nieprawidłowo dostosujesz to, co jesz później w oparciu o nieplanowane jedzenie. Kiedy na przykład nadszedł czas na kawałek ciasta po obiedzie, prawdopodobnie nie zamierzam pomyśleć sobie: „Poczekaj, miałem już trochę ciasta. Lepiej to pomiń. ” Ponieważ zwykle nie wpływa to na kolejne wybory żywności, nieplanowane jedzenie może dodać dużo kalorii do naszego dnia.

Nieplanowane i niepewne

Oto kolejna interesująca rzecz o nieplanowanym jedzeniu: Przywołując to, co jadłeś w ciągu dnia, o wiele bardziej prawdopodobne jest zapomnienie lub przeoczenie rzeczy Zjadłeś bez planowania. To tak, jakby nigdy się nie wydarzyło. Ludzie, którzy robią wiele nieplanowanego jedzenia, są często całkowicie złudzeni na temat tego, co i ile faktycznie jedzą. Kiedy słyszę, jak ludzie narzekają, że nie mogą schudnąć bez względu na to, jak mało jedzą, zawsze zastanawiam się, jak bardzo nieplanowane (i niepewne) jedzenie jest w pracy.

Te nieplanowane kalorie mogą ledwo się zarejestrować w kategoriach Twoja uwaga, kubki smakowe lub pamięć. Ale rejestrują się (i dalej) twoje ciało. Mogę zapomnieć, że pół kawałka szarlotki zjadłem dziś po południu, ale moje biodra zapamiętają każdy okrusznik.

Zobacz także: jak schudnąć bez diety

Korzyści z uważnego jedzenia

Zwracanie uwagi-i ograniczenie się-nieobecne jedzenie jest tak naprawdę rozszerzeniem zasad uważnego jedzenia: zwracanie uwagi na nasz poziom głodu, naszego otoczenia, radości z jedzenia (lub jego braku ) i jak się czujemy po jedzeniu.

Contents